Nápověda

Jak postupovat při objednání vstupenek a rezervaci míst v sále

 1. Objednávka
  V objednávacím systému vyplníte objednávku. Systém vám vygeneruje variabilní symbol a zobrazí další údaje k platbě.
  Tyto informace vám přijdou také na zadanou emailovou adresu spolu s čísly objednaných vstupenek.
 2. Rezervace
  Po dokončení objednávky jsou automaticky všechny vstupenky načteny do rezervačního systému, kde pro ně můžete rezervovat místa. Kdykoli později můžete vsupenky opět načíst použitím odkazu z e-mailu o potvrzení objednávky.

  Načtené vstupenky se v rezervačním systému zobrazují v tabulce. Podle stavu vstupenky je u ní buď odkaz na rezervování nebo informace o rezervovaném místě s možností zrušení rezervace.
  Aktuálně vybraná vstupenka je v tabulce zvýrazněna modrým pozadím - pro takto vybranou vstupenku již vybíráte místo v sále (kliknutím na místo v plánku sálu).

  Systém postupně automaticky vybírá vstupenky bez rezervace, až do chvíle, kdy má každá vstupenka své místo v sále.
  Při rezervaci místa se můžete orientovat podle popisku, který se zobrazí po najetí myší nad rezervovanými místy - vždy se zobrazí jméno, příjmení, přezdívka a město, případně podpis (text, který je možné zadat v objednávce) osoby, na kterou je vstupenka vedena. Díky tomu poznáte, kde sedí vaši kamarádi a známí.

  V průběhu rezervování (když jsou načtené vstupenky) se místa, která byla rezervována na načtené vstupenky, zobrazují v plánku sálu modře.
  Pokud jste s rezervacemi spokojeni, klikněte na odkaz "Odhlásit vstupenky" (pod tabulkou načtených vstupenek). Nyní již vaše místa uvidíte tak, jako všichni ostatní - pokud jste objednávku ještě nezaplatili, budou mít vaše místa žlutou barvu, po zaplacení se změní na červenou.

  Pozor: Pokud neobdržíme platbu do 7 dní od objednávky, může se stát, že vaši rezervaci zrušíme.
 3. Platba
  Po přijetí platby vám pošleme potvrzení a již nehrozí, že bychom vám rezervace zrušili. Rezervovaná místa jsou pak zobrazena červeně.

Informace pro rodiče skautů a skautek ve středisku Polárka

Objednávání vstupenek pro rodiče se řídí následujícími pravidly:
Rodiče nedostanou automaticky (papírové) vstupenky předem, ale budou muset, stejně jako ostatní, nejprve vyplnit objednávku. I další postup (rezervace míst a platba) je stejný jako v návodu výše.

Abychom však rodiče zvýhodnili a dali jim přednostní možnost získat vstupenky na ples, umožníme jim objednání vstupenek (a tím také rezervaci míst v sále) v předstihu oproti ostatním. Bližší informace obdrží rodiče v dopise.

Připomínáme, že při rezervaci místa je možné se orientovat podle popisku, který se zobrazí po najetí myší nad rezervovanými místy - vždy se zobrazí jméno osoby, na kterou je vstupenka vedena. Díky tomu poznáte, kde sedí Vaši známí.